Šok u Madridu: Girona priredila veliko iznenađenje na Santiago Barnabeu

17. veljače 2019. - 16:06

Real Madrid doživio je poraz kod kuće, Girona je u nedjelju u utakmici 24. kola španjolskog prvenstva priredila iznenađenje porazivši Kraljevski klub na Santiago Barnabeu 2-1.

Nakon ovog poraza Real je drugo mjesto na ljestvici prepustio Atletico Madridu, a Barcelona je ostala vodeća s još većom prednosti.

Real je poveo u 25. minuti nakon što je Casemiro glavom svladao vratara Girone, no nakon toga Madrižani nisu precizni, a gostujuća momčad uspijeva izjednačiti iz kaznenog udarca u 65. minuti dosuđenog nakon što je kapetan Reala Sergio Ramos igrao rukom u kaznenom prostoru.

Precizan je s bijele točke bio Cristhian Stuani, a deset minuta kasnije Portu dovodi goste u vodstvo. Osim toga, Ramos je u 90. minuti isključen nakon što je zaradio drugi žuti karton. Luka Modrić nije ...

18. travanj 2024 12:58