Strani nogometeuro nogomet

Španjolci prvi izborili osminu finala Europske lige: Sevilla kod kuće potvrdila prednost iz Rima

20. veljače 2019. - 21:56
2019-02-14T185424Z_653704265_RC1A125BF9C0_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-LAZ-SEV.JPG

Nogometaši Seville izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su u uzvratu na svom travnjaku pobijedili Lazio sa 2-0 i tako potvrdili 1-0 pobjedu iz prve utakmice igrane u Rimu.

Pobjedu španjolskom sastavu donijeli su Wissam Ben Yedder (20) i Pablo Sarabia (78).

Sevilla je od 60. minute igrala s igračem manje, nakon što je isključen Franco Vazquez. No, u 70. minuti je 'pocrvenio' i gostujući branič Adam Marušić. Milan Badelj je za Lazio igrao do 76. minute, dok je Marko Rog debitirao za Sevillu odigravši posljednjih 10 minuta.

Prvu veliku priliku na utakmici imali su gosti. Senad Lulić je u 17. minuti izašao sam ispred vratara Tomaša Vaclika, ali je promašio loptu. Samo tri minute kasnije domaćin je stigao do vodstva. Pablo Sarabia je pucao s ruba kaznenog pros...

23. travanj 2024 17:09