Strani nogometniko slavi

Bayern dostigao Borussiju Dortmund

2. ožujka 2019. - 21:51

U derbiju 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je na gostovanju pobijedio Borussiju Monchengladbach sa 5-1 iskoristivši kiks Borussije Dortmund koja je izgubila kod Augsburga pa sada oba sastava imaju po 54 boda.

Borussija je na polovini prvenstva imala čak devet bodova više od Bayerna, no u sedam kola drugog dijela sezone sve je prosula. Momčad iz Dortmunda još uvijek vodi, ali samo zbog nešto bolje razlike pogodaka.

Bayern je u Mönchengladbachu odigrao sjajno uzvrativši Borussijii za domaći poraz 0-3 u listopadu prošle godine. Bavarci su već nakon 11 minuta vodili sa 2-0 golovima Javia Martineza (2) i Thomasa Mullera (11). Smanjio je Lars Stindl u 37. minuti, no gosti su uzvratili s tri nova gola za uvjerljivu pobjedu. Strije...

25. travanj 2024 23:10