Strani nogometVeliki izazov

Manchester United dolazi u Pariz napraviti nemoguće: Solskjaeru nedostaje deset igrača iz početne postave

6. ožujka 2019. - 16:51
2019-02-23T162109Z_2053034903_RC19F02CD8C0_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-PSG-NIM.JPG

PSG je napravio više od pola posla pobjedom 2:0 na Old Traffordu i večeras na svom Parku prinčeva trebaju potvrditi prolaz u četvrtfinale Lige prvaka. Poraz od PSG-a još uvijek je Manchester Unitedu jedini otkako ih je krajem prošle godine preuzeo Ole Gunnar Solskjaer.

Odigrali su tada solidno prvo poluvrijeme, no u prvih 15 minuta drugog dijela primili su dva gola i sada se prolaz 'crvenih vragova' čini praktično nemogućim. Pogotovo kad se pogleda lista igrača na koje Solskjaer ne može računati večeras. Zbog crvenoga kartona u prvoj utakmici ne može igrati Pogba, a zbog ozljeda Sanchez, Mata, Matić, Martial, Valencia, Darmian, Jones, Herrera i Lingard! Najviše problema Solskjaer ima u veznom redu, gdje će morati igrati neiskusni mladići poput McTominaya i Pereire. No, bez obzira n...

20. travanj 2024 11:48