Zaboravljeni nekadašnji reprezentativac se ukazao pogotkom: svom je klubu osigurao bod u brobi za ostanak u ligi

11. ožujka 2019. - 14:46
korzo_docek25-270517

Hrvatski veznjak Franko Andrijašević bio je strijelac za Waasland-Beveren u 1-1 (0-0) domaćem remiju protiv Waregema u susretu 29. kola belgijskog prvenstva. Andrijašević, koji je igrao svih 90 minuta, poravnao je na 1-1 u 74. minuti, a bio je to njegov prvi gol za ovaj klub.

Kolo prije kraja prvog dijela prvenstva, nakon kojega će se liga podijeliti na prvih šest momčadi koje će se boriti za naslov, a ostali za ostanak u ligi, Waasland-Beveren je pretposljednji, 15. sa 27 bodova, koliko ima i 14. Oostende, ali i sa 10 bodova više od posljednjeg Lokerena koji ispada u drugu ligu.

Goran Milović igrao je svih 90 minuta u 1-2 (1-1) porazu Oostendea na gostovanju kod Genta.

Ivan Santini je odigrao čitavu utakmicu za Anderlecht, dok je Antonio Milić u igru ušao u 86. minuti u važnoj ...

24. travanj 2024 02:09