Eintracht izbacio Inter, Arsenal nadoknadio minus iz Rennesa

Piše (H)
15. ožujka 2019. - 00:07
Eintracht

Nogometaši Eintrachta slavili su sa 1-0 na San Siru, u uzvratnoj utakmici osmine finala Europske lige protiv Intera i na taj način izborili plasman u četvrtfinale, u koje se probio i londonski Arsenal pobjedom 3-0 na svom stadionu, kojom je nadoknadio minus od dva pogotka (1-3) iz prvog dvoboja u Rennesu.

Eintrachtu je prolaz u četvrtfinale donio srpski napadač Luka Jović koji je postigao pogodak u 5. minuti. Inter je u dvije utakmice ostao bez pogotka i završio svoj europski put u ovoj sezoni. Ante Rebić nije bio u postavi gostiju, a Ivan Perišić je odigrao svih 90 minuta za Inter. Marcelo Brozović, koji je u Frankfurtu promašio kazneni udarac, ostao je na klupi Intera.

Arsenal je već nakon 15 minuta imao rezultat kojim je nadoknadio zaostatak iz prve utakmice protiv Rennesa....

19. travanj 2024 06:11