Strani nogometOsigurali ligu za prvaka

Zadranin zabio u petoj minuti sudačke nadoknade: u ljepotici kola istakla se dva hrvatska veznjaka

18. ožujka 2019. - 00:11
2018-09-20T192003Z_171666369_RC1EE0943270_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-SPT-ADL

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je strijelac za Anderlecht u 2-0 (0-0) gostujućoj pobjedi Anderlechta protiv Oostendea u susretu posljednjeg, 30. kola prvog dijela belgijskog nogometnog prvenstva kojom je sastav iz Bruxellesa osigurao nastup u Ligi za prvaka.

Santini je svojim 14. prvenstvenim pogotkom u petoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu Anderlechta.

Santini je odigrao čitavu utakmicu za Anderlecht kod kojega je Antonio Milić ostao na klupi, dok je Goran Milović igrao čitav susret za Oostende.

Anderlecht je nakon 30 kola zauzeo četvrto mjesto sa 51 bodom, dva manje od trećeg Standarda, a jednim više od petog Genta, dok je Oostende 14. sa 27 bodova te ga do kraja sezone očekuje borba za ostanak.

Alen Halilović igrao je za Standard od 77. minute u velikom preokretu...

19. travanj 2024 09:49