Atalanta slavila na gostovanju, bivši hajdukovac strijelac prvog pogotka

31. ožujka 2019. - 18:12

U susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Parmu sa 3-1, a prvi gol za goste zabio je hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Domaćin je poveo već u osmoj minuti golom Gervinha, no Pašalić je u 24. minuti izjednačio rezultat svojim drugim golom ove sezone.

Alejandro Gomez je lijepo uposlio Pašalića koji je prošao svog čuvara, a potom zabio za 1-1. U 75. minuti Daniel Zapata je doveo goste u vodstvo, a isti je igrač u četvrtoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu momčadi iz Bergama.

Pašalić je igrao do 54. minute kada ga je zamijenio Josip Iličić.

Atalanta je ovom pobjedom skočila na peto mjesto sa 48 bodova, tri boda manje od Milana na četvrtoj poziciji, posljednjoj koja osigurava kvalifikacije za Ligu prvaka. Parma je ostala ...

20. travanj 2024 05:29