Ostalopremier league

Ovako se slavi pobjeda: Klopp nije mogao sakriti emocije kad je otišao pozdraviti navijače nakon drame na Anfieldu

Piše PSD
1. travnja 2019. - 09:59

Liverpool je u derbiju 32. kola engleskog prvenstva pobijedo Tottenham rezultatom 2:1 i ponovno zasjeo na vrh tablice.

Redsi su na domaćem travnjaku poveli preko Roberta Firmina u 16. minuti, a gosti izjednačili u 70. minuti golom Lucasa Moure. Da Sissoko u 85. minuti nije bio sebičan Tottenham je možda mogao i do pobjede u Liverpoolu.

Pravi triler dogodio se u sudačkoj nadoknadi. Kad su svi mislili da će utakmica završiti bez pobjednika, ludnica na Anfieldu, igrač Tottenhama Alderweireld ugurao je loptu u vlastitu mrežu.

Liverpool ima dva boda više od Manchester Cityja u utrci za naslov prvaka kojeg nisu osvojili od 1990., a posebno oduševljenje nakon dramatične završnice pokazao je trener Redsa Jurgen Klopp.

Klopp nije mogao sakriti emocije kad je otišao pozdraviti navijače,...

25. travanj 2024 09:16