Strani nogometPREOKRET NA SANTIAGO BERNABEU

Modrić i društvo ponovno gubili usred Madrida: junak Benzema dvaput zabio, a dva su mu VAR-om poništili

6. travnja 2019. - 20:30
2019-04-06T155930Z_34030373_RC1397D4E140_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-MAD-EIB.JPG

Nogometaši Reala slavili su u 31. kolu Primere preokretom na Bernabeu protiv Eibara s 2-1, a oba gola je zabio Karim Benzema.

Eibar je poveo preko Cardone (39), a Real je slabom igrom u prvom dijelu izazvao koncert zvižduka. No, potom ih je u drugom poluvremenu spasio Benzema golovima u 59. i 81. minuti. Benzema ovaj zgoditak postigao tek iz trećeg pokušaja jer su mu suci uz pomoć VAR tehnologije dvaput poništili gol. Prvo je već u 9. minuti na Baleovo dodavanje efektno postigao pogodak s pet metara, a zatim je i u 56. minuti njegov gol poništen, također zbog zaleđa.

Luka Modrić je igrao do 77. minute.

Real je pobjedom i dalje treći s 60 bodova, deset manje od lidera Barcelone i dva boda manje od Atletica. Eibar je 11. s 39 bodova.

Ranije je Espanyol slavio kod Girone s 2-1.