Strani nogometne javlja se na telefon

Europski velikani žele Davida Neresa

11. travnja 2019. - 22:54
David Neres

Krilni napadač Ajaxa Brazilac David Neres (22) odličnim igrama ove sezone privukao je pažnju europskih velikana, a svoju cijenu dodatno je povećao postigavši pogodak Juventusu u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka.

Brazilac je zabio sjajan pogodak u prvoj minuti drugog poluvremena izjednačivši rezultat na 1-1 nakon što je Cristiano Ronaldo doveo goste u vodstvo u završnici prvog dijela.

Kako prenose nizozemski mediji Neresa u svojim redovima žele vidjeti PSG, Liverpool, Borussia Dortmund, Everton... Nagađa se kako je njegov cijena u ovom trenutku oko 50 milijuna eura.

Međutim, pitanje je hoće li vodstvo 'kopljanika' pustiti mladog Brazilca jer kub ovoga ljeta već napuštaju dvije mlade zvijezde. Ajax će prodajom Frenkiea de Jonga i Matthijsa De Ligta zaraditi više od 150 mil...

24. travanj 2024 06:25