Perišić strijelac u pobjedi Intera, Napoli smanjio zaostatak za Juventusom

15. travnja 2019. - 09:37

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac za Inter koji je u susretu 32. kola talijanskog prvenstva kao gost svladao Frosinone sa 3-1 (2-0).

Perišić je u 37. minuti bio precizan iz kaznenog udarca za vodstvo svoje momčadi od 2-0. Bio je to njegov šesti ovosezonski gol u Serie A, a igrao je do 70. minute.

Prvi pogodak postigao je Nainggolan u 19. minuti, domaći su u nastavku smanjili na 2-1 preko Cassate u 61. minuti da bi Vecino u trećoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu Intera. Marcelo Brozović nije konkurirao za nastup u momčadi Intera.

Treći Inter sada ima 60 bodova, sedam manje od drugog Napolija, a pet više od četvrtog Milana. Frosinone je pretposljednji, 19. sa 23 boda, osam manje od 17. Bologne koja drži posljednje mjesto koje osigurava ost...

22. travanj 2024 20:58