Strani nogometliga prvaka

'Crveni vragovi' kreću po novo čudo: Podvig protiv PSG-a daje nam pravo da sanjamo

16. travnja 2019. - 18:48
2019-04-15T163409Z_992843965_RC16D221DA00_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-FCB-MUN-PREVIEW.JPG

Manchester United kreće po još jedno “čudo” u Ligi prvaka, nakon što su u osmini finala izbacili PSG nakon poraza u prvoj utakmici kod kuće, isto će pokušati i večeras protiv Barcelone.

Bit će to i povratak Unitedova menadžera Ole Gunnara Solskjaera na Camp Nou, prvi put otkako je 1999. bio Unitedov junak u legendarnom finalu protiv Bayerna. U jednom od najdramatičnijih finala u povijesti Lige prvaka, Norvežanin je u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio za pobjedu 2:1 “crvenih vragova”, za koje je samo dvije minute ranije izjednačio Teddy Sheringham.

No, Solskjaer je svjestan kako se ne živi od sjećanja, te se ne želi vraćati na ono što je bilo prije 20 godina.

- Nema smisla spominjati tu utakmicu jer tada smo igrali protiv Bayerna, a sada nam je protivnik Barcelona. O...

25. travanj 2024 12:06