Strani nogometEuropska liga

Asistencija Rebića, Eintracht u polufinalu, golijada u Londonu

19. travnja 2019. - 01:00
rebic

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Rebić odigrao je sjajnu utakmicu za Eintracht iz Frankfurta te je bio jedan od najzaslužnijih za 2-0 pobjedu svoje momčadi protiv Benfice u uzvratnom susretu četvrtfinala Europske lige kojom je nadoknađen zaostatak od 2-4 iz prvog dvoboja u Lisabonu otprije tjedan dana. Iako je ukupni rezultat poravnat na 4-4, njemački sastav izborio je polufinale zbog golova postignutih u gostima.

Rebić se nije upisao u strijelce, ali je bio ključni igrač u obje akcije iz kojih su postignuti golovi. Naš je igrač u 37. minuti nanizao nekoliko gostujućih igrača prije no što je dodao loptu Gaćinoviću čiji je udarac sa 20-ak metara zaustavila vratnica, no lopta se odbila na nogu Kostiću koji je pogodio za 1-0, dok je u 67. minuti Rebić donio loptu pred k...

20. travanj 2024 18:01