Strani nogometpremier league

Remi na Old Traffordu: United poveo nakon odlične akcije, Chelsea iskoristio slabu reakciju De Gee

28. travnja 2019. - 21:37

U posljednjoj utakmici 36. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United i Chelsea su u izravnom dvoboju momčadi koje se bore za četvrto mjesto i plasman u Ligu prvaka sljedeće sezone na Old Traffordu igrali 1-1 (1-1).

Poveo je United golom Mate (11) nakon odlične akcije, a poravnao je Alonso (43) pred kraj prvog dijela iskoristivši vrlo slabu reakciju De Gee.

Hrvatski veznjak Mateo Kovačić igrao je do 76. minute za Chelsea, koji je ovim rezultatom zadržao četvrto mjesto sa 68 bodova, dok je Manchester United šesti sa 65. Između njih se nalazi Arsenal, koji je ranije u nedjelju izgubio sa 0-3 na gostovanju kod Leicester Cityja, sa 66 bodova, dok je treći Tottenham Hotspur za 70 bodova.

U Leicesteru su "topnici" od 36. minute igrali s desetoricom igrača, jer je drugi žut...

18. travanj 2024 16:57