Strani nogometEuropska liga

Remi u Frankfurtu, prednost za Arsenal

3. svibnja 2019. - 00:56
frttt

U prvoj polufinalnoj utakmici Europske nogometne lige Eintracht iz Frankfurta je na svom terenu odigrao 1-1 (1-1) protiv Chelseaja, dok je Arsenal u Londonu svladao Valenciju sa 3-1 (2-1).

U Frankfurtu je Eintracht poveo u 23. minuti golom Jovića koji je odlično pucao glavom sa 15-ak metara nakon ubacivanja Kostića, da bi na konačnih 1-1 poravnao Pedro pred sam odlazak na odmor u 45. minuti, a asistirao mu je Loftus-Cheek.

Ante Rebić nije imao pravo nastupa za Eintracht zbog žutih kartona, dok je Mateo Kovačić igrao za Chelsea od 82. minute.

U Londonu je povela Valencia golom Diakhabiyja u 11. minuti koji je s jednog metra glavom poslao loptu u mrežu iz gužve koja se stvorila nakon kornera, no već do odmora Arsenal je preokrenuo s dva gola Lacazettea koji su bili posljedica pogreš...

25. travanj 2024 04:21