Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Atalanti važni bodovi protiv Lazija u borbi za Ligu prvaka, Frosinone ispao

5. svibnja 2019. - 21:00
2019-04-13T203842Z_1697979873_RC1C88063240_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-MIL-LAZ.JPG

U susretu 35. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Rimu pobijedila Lazio sa 3-1 osvojivši tri važna boda u borbi za Ligu prvaka, dok je Frosinone odigravši 2-2 na gostovanju kod Sassuola ostao bez izgleda za prvoligaški spas.

Atalanta se ovom pobjedom učvrstila na četvrtom mjestu, posljednjem koje vodi u kvalifikacije LP sa 62 boda, četiri više od Rome na petom mjestu koja ima i utakmicu manje.

Lazio je poveo već u trećoj minuti golom Marca Parola, no gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat s tri gola. Izjednačio je Daniel Zapata u 22. minuti, na 2-1 je povisio Timoty Castagne, a sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješio je Wallace u 76. minuti zabivši autogol nakon ubačaja iz korneta.

Za goste je od 65. minute igrao Mario Pašalić, dok je Milan Badelj ...

25. travanj 2024 03:02