Strani nogometsjajna utakmica

U izravnom duelu za titulu u Turskoj, Galatasaray obranio naslov prvaka

19. svibnja 2019. - 22:48

Nogometaši Galatasaraya obranili su naslov turskog prvaka nakon što su u ključnom dvoboju za prvo mjesto na svom stadionu pobijedili izravnog suparnika Istanbul Basaksehir sa 2-1.

Galatasaray kolo prije kraja ima tri boda više i bolji međusobni skor od Basaksehira jer je prvi susret završio 1-1.

Bila je to utakmica s mnogo nervoze i incidenata, a oba trenera Fatih Terim i Andullah Avci su deset minuta prije kraja susreta završila na tribini. Utakmicu je vodio najpoznatiji turski sudac Cuneyt Cakir koji je dvoboj produžio čak 10 minuta.

Galatasaray je stigao do pobjede preokretom u drugom poluvremenu, a domaćinu su poništena i dva gola, jedan zbog igranja rukom, a drugi zbog zaleđa.

Gosti su poveli u 17. minuti preko Rijada Bajića i do kraja poluvremena držali su vodstvo. Dom...

24. travanj 2024 19:10