Mandžukić spasio Juventus u dvoboju protiv Pašalićeve Atalante, Napoli razbio Inter, odluka o putnicima u Ligu prvaka pada u zadnjem kolu

20. svibnja 2019. - 00:33

U susretu 37. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus i Atalanta su odigrali 1-1, a pogodak za talijanskog prvaka zabio je hrvatski nogometaš Mario Mandžukić, dok je u drugom susretu večeri Napoli pobijedio Inter sa 4-1.

Bila je to slavljenička večer u Torinu za Massimiliana Allegrija, Cristiana Ronalda i Andrea Barzaglija, no Atalanta nije imala previše obzira. Momčad iz Bergama lovi Ligu prvaka i svih 90 minuta je odigrala maksimalno ozbiljno.

Gosti su poveli u 33. minuti golom Josipa Iličića. Alejandro Gomez je ubacio iz kornera, Andrea Masiello prebacio na drugu stativu gdje je Iličić pospremio loptu u mrežu. Izjednačio je Mario Mandžukić u 80. minuti nakon što je ušao u igru 19 minuta ranije. Juan Cuadrado je dugačkom loptom nabacio u šesnaesterac, a Mandžukić je...

25. travanj 2024 14:03