Strani nogometprijateljske utakmice

Modrić i Mandžukić poraženi na startu priprema: Kovač bolji od Zidanea, Kane fantastičnim pogotkom potopio Juventus

Piše Hina, PSD
21. srpnja 2019. - 19:42

U sinoćnjem susretu ovogodišnjeg nogometnog International Champions Cupa njemački prvak Bayern je u Houstonu svladao španjolskog velikana Real iz Madrida sa 3-1 (1-0).

Strijelci za momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač bili su Tolisso (15), Lewandowski (67) i Gnabry (69), dok je poraz "kraljevskog" kluba ublažio Rodrygo (84).

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je prvo poluvrijeme za Real.

Uz tu, danas se u 13:30 po našem vremenu odigrala još jedna zanimljiva utakmica istog natjecanja između Juventusa i Tottenhama, u kojoj je slavila engleska momčad s 3-2 (1-0). Taj susret igrao se u Singapuru.

Strijelci za Juventus bili su Higuain (56) i Ronaldo (60), dok su za Tottenham golove postigli Lamela (30), Lucas (65) i Kane koji je u trećoj minuti sudač...

20. travanj 2024 04:46