Strani nogometliga prvaka

Šokantno ispadanje dva europska nogometna velikana: Celtic i Porto su imali odlične rezultate u prvom susretu, eliminirani su nakon poraza na svojim travnjacima

14. kolovoza 2019. - 01:11
2019-08-13T210958Z_1812001603_RC17416B8350_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-CEL-CFR-REPORT.JPG

Nogometaši rumunjskog prvaka CFR-a iz Cluja priredili su veliko iznenađenje u 3. pretkolu Lige prvaka izbacivanjem slavnog škotskog Celtica, nakon 1-1 iz prve utakmice u Rumunjskoj igrači Cluja su u uzvratu u Glasgowu pobijedili sa 4-3 i tako s ukupnih 5-4 izborili plasman u posljednje, 4. pretkolo.

Cluj je poveo u prvom poluvremenu golom Deaca (27), no Celtic je početkom nastavka preokrenuo preko Forresta (51) i Edouarda (61) i stigao do rezultata koji je njega vodio dalje. Velikom pogreškom kapetana Celtica Browna, koji je nepotrebno igrao rukom u svom kaznenom prostoru, Cluj je stigao do prilike za izjednačenje na 2-2 koju je Omrani (74-11m) i iskoristio. Samo dvije minute potom Christie (76) je vratio prednost na stranu Celtica, ali je Omrani (80) svojim drugim golom poravnao na ...

16. travanj 2024 13:25