Bayern na Allianzu 'ugasio' Zvezdu, Tottenham u Pireju prokockao dva gola prednosti

19. rujna 2019. - 01:13

U skupini B u Pireju su grčki prvak Olympiacos i europski doprvak Tottenham odigrali zanimljivu utakmicu koja je završila 2-2. Grci su u devet utakmica u svim natjecanjima ove sezone primili samo jedan gol, a u prvih pola sata Englezi su ima zabili čak dva, i to Harry Kane i Brazilac Lucas Moura. No, pirejska momčad se nije predala - krajem prvog dijela smanjio je Portugalac Daniel Podence, a u 64. minuti Mathieu Valbuena je iz penala donio izjednačenje nakon prekršaja Vertonghena upravo na Francuzu.

U ovoj skupini je Bayern u Muenchenu svladao Zvezdu s 3-0.  Francuz Coman je u 34. minuti načeo srpskog prvaka na asistenciju Ivana Perišića, a na 2-0 je povećao Lewandowski (80), da bi Mueller postavio konačnih 3-0. Perišić je igrao do 66. minute.

20. travanj 2024 17:59