Strani nogometne cvjetaju ruže

Barcelona teškom mukom do novih bodova: Messi se ozlijedio, Rakitić dvoboj gledao s tribina

25. rujna 2019. - 01:22

U 6. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou svladala Villarreal sa 2-1 (2-1) i privremeno se probila na četvrto mjesto na ljestvici.

Treću ovosezonsku pobjedu branitelju naslova španjolskog prvaka donijeli su Francuz Antoine Griezmann i Brazilac Arthur. Griezmann je u 6. minuti postigao pogodak glavom na ubačaj Lea Messija, koji je odigrao samo prvo poluvrijeme. U 15. minuti je Arthur snažnim udarcem s više od 25 metara pogodio desni gornji kut gostujućih vrata za 2-0.

Santi Cazorla je u 44. minuti sa slične udaljenosti poslao loptu pod gredu i svladao Ter Stegena za konačnih 2-1.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić nije konkurirao za sastav Barcelone na ovoj utakmici. Messi je u prvom dijelu prvog poluvremena zaprimio liječničku pomoć zbog problema s ...

19. travanj 2024 11:09