Strani nogometcarabao cup

Šokantno ispadanje Tottenhama od četvrtoligaša nakon kaznenih udaraca, ostali prmijerligaši rutinski odradili posao i prošli dalje

25. rujna 2019. - 01:41

Nogometaši engleskog četvrtoligaša Colchester Uniteda napravili su senzaciju u 3. kolu Carabao Cupa, u kojem su bili izbacili aktualnog europskog doprvaka Tottenhama boljim izvođenjem jedanaesteraca, a Manchester City je kao gost bio bolji od engleskog drugoligaša Prestona sa 3-0.

Tottenham u 90 minuta nije uspio svladati domaćeg vratara desetoplasirane momčadi engleskoj četvrtoj ligi (League Two), a u raspucavanju sa 11 metara za Spurse to nisu uspjeli napraviti Christian Eriksen i Lucas Moura pa je domaća momčad s ukupnih 4-3 u jedanaestercima izborila nastup u 4. kolu engleskog Liga kupa.

Colchesteru se pridružio još jedan četvrtoligaš, Crawley Town, koji je pred svojim navijačima izbacio drugoligaša Stoke City, također u raspucavanju s bijele točke. U 90 minuta rezultat je b...

25. travanj 2024 06:21