Ajax uvjerljiv na Mestalli, Chelseu važni bodovi s gostovanja iz Lillea: Kovačiću tri minute, Bradarić ostao na klupi

3. listopada 2019. - 01:38

U skupina H Chelsea je na gostovanju pobijedio Lille sa 2-1, dok je Ajax na Mestalli slavio protiv Valencije sa 3-0.

'Bluesi' su poveli u 22. minuti preko Abrahama, a izjednačio je Osimhen u 33. minuti. Chelsea je do tri boda stigao golom Williana u 78. minuti. Domagoj Bradarić nije nastupio za Lille, dok je Mateo Kovačić za goste zaigrao od 87. minute.

U drugom susretu Ajax je na Mestalli pobijedio Valenciju sa 3-0 upisavši i drugu pobjedu u skupini.

Nizozemci su poveli u 8. minuti fantastičnim pogotkom Ziyecha. Valencija je mogla izjednačiti u 25. minuti, no Dani Parejo nije realizirao kazneni udarac. Kazna je stigla u 34. minuti kada je Promes zabio i drugi gol za goste. Pitanje pobjednika razriješeno je u 67. minuti kada je Van de Beek zabio za 3-0.

16. travanj 2024 11:33