Španjolci osigurali plasman, poraz BiH u Grčkoj

16. listopada 2019. - 01:27
dreee

Napadač Valencije Rodrigo postigao je pogodak u drugoj minuti sučevog dodatka, kojim je Španjolska izjednačila na gostovanju u Švedskoj na 1-1 i s tim bodom osigurala plasman na EURO 2020., dok je autogolom Kovačevića u posljednjim minutama reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena sa 2-1 u Grčkoj i tako ostala samo s teoretskim izgledima za drugo mjesto u skupini.

Šveđani su u Friends Areni u Solni poveli u 50. minuti pogotkom Berga. No, Rodrigo je nekadašnje europske prvake odveo na EURO 2020. izjednačivši u drugoj minuti sučevog dodatka.

Šveđani su se zadržali na drugom mjestu u skupini, samo zahvaljujući tome što je Norveška osvojila bod u Bukureštu pogotkom Sorlotha u drugoj minuti sučevog dodatka. Rumunjska je do tada vodila golom Mitrite, a domaća reprezentacija je...

25. travanj 2024 04:15