Strani nogometbundesliga

Augsburg šokirao Kovačev Bayern golovima u prvoj minuti i sudačkoj nadoknadi, Wolfsburg na teškom gostovanju ostao jedina neporažena momčad lige

19. listopada 2019. - 20:11

U subotnjim utakmicama 8. kola Bundeslige dva su gola pala u prvoj minuti, a zabili su ih igrači Augsburga i Union Berlina.

Nogometaši Bayerna, koji su u prošlom kolu iznenađujuće izgubili na svojoj Alianz Areni od Hoffenheima (1-2), opet su kiksali, odigravši 2-2 u gostima kod Augsburga.

Bavarci su bili šokirani već u 1. minuti kada je veznjak domaćina Marco Richter zatresao mrežu. No, momčad Nike Kovača uspijeva preokrenuti rezultat golovima Lewandowskog (14) i Gnabryja (49). Činilo se da će Bayern otići kući sa punim plijenom, ali u sudačkoj nadoknadi (90+1) Augsburg iz jedne polukontre dolazi do izjednačenja, a strijelac je bio Islanđanin Alfred Finnbogason.

Stoper Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu za Augsburg, dok je Ivan Perišić ostao na pričuvnoj klupi Baye...

24. travanj 2024 00:57