Strani nogometliga prvaka

City i Tottenham demolirali Atalantu i Crvenu zvezdu, Niko slavio u Pireju

23. listopada 2019. - 00:57
fcddd

Nogometaši Manchester Citya svladali su u susretu 3. kola C skupine Lige prvaka na svom stadionu Atalantu s čak 5-1 i ostali s maksimalnim učinkom.

Atalanta je hrabro ušla u utakmicu i povela, a potom primila pet "komada" od raspoloženog engleskog prvaka.

U 28. minuti Fernandinho je napravio prekršaj nad Iličićem, a kazneni udarac je Ukrajinac Malinovski pretvorio u vodstvo gostiju. U 34. minuti Aguerro izjednačuje nakon preciznog dodavanja Sterlinga, igrača kojeg je Massielo pokosio u kaznenom prostoru 38. minuti, a Argentinac Aguero iz penala zabija i drugi gol u četiri minute za preokret Citya. U 46. minuti je za goste ušao u igru Mario Pašalić, a u 58. minuti Englezi su odigrali briljantnu akciju koju je završio Sterling za 3-1.  Sterling je postigao svoj drugi gol u 64. minuti...

19. travanj 2024 01:28