Strani nogomettalijansko prvenstvo

Splitski trener popio gorku pilulu na gostovanju u Bergamu: od još težeg poraza spasio ih odličan vratar, a među strijelce su upisao i hrvatski reprezentativac

27. listopada 2019. - 18:47

U susretu 9. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Bergamu 'razbila' Udinese Igora Tudora sa 7-1, a jedan od strijelaca bio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Momčad Igora Tudora je u prvih osam kola primila svega šest golova, a danas su u Bergamu primili sedam golova u 85 minuta.

Tudor može biti i sretan što je njegova momčad primila 'samo' sedam golova jer su domaćini imali još nekoliko sjajnih prilika, a jednom su pogodili i okvir gola. Momčad iz Udina od još težeg poraza spasio je vratar Juan Musso.

Početak nije nagovještavao debakl Tudorove momčadi. Gosti su poveli u 11. minuti golom Stefana Okake, no deset minuta kasnije izjednačio je Josip Iličić.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 33. minuti kada je Nicholas Opoku skrivio kaznen...

23. travanj 2024 18:37