Strani nogometČUDESNe UTAKMICe

Juventus tek u sudačkoj nadoknadi, Topnici imali uvjerljivo vodstvo, a onda im se sve preokrenulo

31. listopada 2019. - 00:11

U ponudi je bilo "milijun" utakmica, no oni sretnici koji su izabrali susret Liverpoola i Arsenala u tamošnjem kupu nikako nisu pogriješili. Obrane te večeri nisu briljirale, gledatelji se nisu žalili, 5-5 i penali...

Redsi su krenuli odlično, već je u četvrtoj minuti za njih zabio igrač Arsenala (Mustafi), no u 19. minuti već je 1-1. Nakon 'flipera' u domaćem šesnaestercu pucao je Saka, a natrčali Torreira iz blizine samo poslao odbijanac u gol. Sedam minuta kasnije brzo su izveli slobodnjak gosti, Maitland-Niles je prošao po desnoj strani i iz drugog pokušaja ubacio u peterac, a nakon novog 'flipera' Martinelli je zakucao loptu u gol. Isti je igrač zabio za 3-1 nakon pogreške domaće obrane (36)...

U 43. minuti penal je iznudio Elliot nakon i ne baš pregrubog starta Mart...

18. travanj 2024 00:25