Strani nogometgolijade u ligi prvaka

Nevjerojatna utakmica u Londonu, Borussia preokrenula protiv Intera, Valencia razbila Lille

6. studenog 2019. - 00:22

Dvoboj Borussije Dortmund i Intera opravdao je epitet derbija večeri Lige prvaka, gledatelji na Signal-Iduna Parku vidjeli su veliki preokret u drugom poluvremenu. Inter je nakon prvih 45 minuta imao lijepu prednost od 2:0, ali domaćini su ih u nastavku praktično pregazili, zabili tri gola u razmaku od 26 minuta i došli do jako važna tri boda. Marcelo Brozović je odigrao svih 90 minuta, napravio je velik dio posla za drugi gol Intera, ali je i glavni krivac za izjednačujući gol Borussije.

Gosti iz Milana su odigrali odlično prvo poluvrijeme, već u 5. minuti u vodstvo ih je doveo Lautaro Martinez nakon što se sjajno snašao između trojice domaćih igrača. U 41. je Brozović na centru sjajno prošao trojicu i povukao polukontru Intera. U nastavku akcije strijelac prvoga gola Martinez p...

16. travanj 2024 14:10