Strani nogometsporne odluke

'Čovjek nas je doslovno uništio': srbijanski reprezentativac se žestoko obrušio na suca nakon rijetko viđene situacije koja je prelomila utakmicu

Piše Ivo Knežević/SN
6. studenog 2019. - 11:59

Utakmica večeri sinoć je definitivno odigrana na Stamford Bridgeu, a susret između Chelseja i Ajaxa je završio remijem 4:4. Ovaj klasik će se vjerojatno pamtiti po krivim razlozima poput crvenih kartona, autogolova, intervencija VAR-a i poništenih pogodaka, prije nego što će se pamtiti po nogometnoj kvaliteti, pišu Sportske novosti.

Ni jedna momčad neće biti prezadovoljna rezultatom, ali gosti su ipak više izgubili.

Ajax jer je zbog dva nepotrebna crvena kartona ispustio uvjerljivu i prije svega bitnu pobjedu, a Chelsea jer Ajaxu s dva igrača više nisu mogli zabiti za pobjedu, iako su imali 20 minuta igre da to naprave.

Rezultat je već nakon nepune četiri minute već bio 1:1 u eksplozivnom otvaranju, nakon čega Ajax započinje dominaciju i igra odličan nogomet, koji mu donosi j...

19. travanj 2024 22:31