Strani nogometeuropska liga

Manchester United i Espanyol se pridružili Sevilli i Celticu, Borussia do pobjede u zadnjim sekundama

8. studenog 2019. - 00:03

Nogometaši Manchester Uniteda i Espanyola pridružili su se Sevilli i Celticu osiguravši plasman u 16-inu finala Europske lige nakon dvoboja 4. kola.

ManU je u susretu L skupine na Old Traffordu bez većih problema pobijedio Partizan sa 3-0. "Crveni vragovi" su poveli u 22. minuti golom Masona Greenwooda, a 11 minuta kasnije na 2-0 je povisio Anthony Martial. U drugom dijelu Marcus Rashford je golom u 49. minuti potvrdio slavlje domaćina.

U drugom susretu AZ je u Nur Sultanu deklasirao Astanu sa 5-0, a golove su zabili Boadu (29, 77), Midtsjo (52), Idrissi (57) i Hatzidiakos (76). Marin Tomas je za domaći sastav igrao cijeli susret.

Na ljestvici vodi United sa 13 bodova, AZ ima osam, Partizan četiri, a Astana je na začelju bez bodova.

U skupini J lider njemačkog prvenstva Borussija Mo...

25. travanj 2024 13:47