Strani nogometdramatična skupina E

Velšani pobijedili u Azerbajdžanu i sada čekaju 'pomoć' Hrvatske, Slovenci zadržali teoretske šanse za plasman na EURO

16. studenog 2019. - 21:05

Nogometaši Walesa svladali su u susretu skupine E kvalifikacija za EURO 2020 u Bakuu Azerbejdžan s 2-0 i ostali u konkurenciji za plasman na EURO.

Velšanima je u Bakuu igrala samo pobjeda i do nje su došli protiv nejakih Azerbejdžanaca, koji vodi bivši hrvatski reprezentativac Nikola Jurčević, a oba gola pala su u prvom dijelu.

Velšani su poveli u 10. minuti pogotkom napadača Wigana Kieffera Moorea, koji je najviše skočio nakon udarca s kuta i zabio iz blizine. U 34. minuti James je snažnim udarcem uspio pogoditi istovremeno i gredu i vratnicu, a na odbijenoj lopti prvi je veznjak Bournemoutha Harry Wilson i lako pogađa praznu mrežu za 2-0.

U skupini vodi Hrvatska s 14 bodova ispred Mađarske s (12), Walesa (11) i Slovačke (10), dok su Azeri osvojili samo jedan bod i to pro...

16. travanj 2024 21:22