Strani nogometkvalifikacije za euro

Englezi 'razbili' Kosovo, Harry Kane došao do nestvarnog rekorda

17. studenog 2019. - 21:45

U sklopu posljednjeg kola ciklusa kvalifikacija za EURO 2020 Engleska je svladala reprezentaciju Kosova s 4:0.

Vrlo zanimljivo prvo poluvrijeme ponudilo je pregršt prilika na objema stranama, a bolje su se snašli Englezi koji su poveli preko Harryja Winksa u 32. minuti. 23-godišnjem veznjaku Tottenhama to je bio prvijenac za Gordi Albion.

Završnica drugog poluvremena u potpunosti je pripala Engleskoj. Prvo je u 79. minuti mrežu zatresao Harry Kane i tako postao prvi engleski nogometaš u povijesti reprezentacije koji je postigao pogodak u svakoj utakmici kvalifikacija.

Četiri minute poslije i Marcus Rashford se uspisao u strijelce na asistenciju Raheema Sterlinga. Sterling se u momčad vratio nakon jedne utakmice suspenzije koju je zaradio zbog sukoba s reprezentativnim suigračem Joeom...

18. travanj 2024 23:58