Strani nogometkakav preokret

Dramatična završnica u Lecceu: Cagliari imao dva zgoditka prednosti, potom ostao s devet igrača i u drugoj minuti sudačke nadoknade ispustio pobjedu

25. studenog 2019. - 19:08

U utakmici 13. kola Talijanske lige Lecce i Cagliari su u dramatičnoj utakmici igrali 2-2 nakon što su gosti do 83. minute vodili s 2-0.

Cagliari je vodio pogocima Joãa Pedra (30pen) i Nainggolana (67) te se očekivala sigurna pobjeda ekipe s otoka. No, u 83. minuti branič gostiju Cacciatore je rukom spriječio udarac ka praznoj mreži i zaradio crveni karton, a iz penala je Lapadula smanjio na 1-2. Odmah nakon kaznenog udarca došlo je do udaranja strijelca Lapadule i vratara Olsena, pa je sudac obojici dao crvene kartone. Cagliari s devet igrača nije izdržao i u 92. minuti je Calderoni izjednačio na 2-2.

Marko Rog je igrao za Cagliari do 87. minute, dok Luka Dumančić nije bio u zapisniku Leccea.

17. travanj 2024 11:01