Lille je jedini bez ikakvih šansi: tri velika kluba borit će se do zadnje minute za plasman u osminu finala

28. studenog 2019. - 00:49

U skupini H Ajax je gostujućom pobjedom kod Lillea sa 2-0 korak do prolaza. Nizozemci su poveli već u 2. minuti preko Hakima Ziyecha, a na 2-0 je povisio Quincy Promes u 59. minuti. Domagoj Bradarić nije igrao za domaćine.

U drugom susretu Valencia i Chelsea su odigrali 2-2, a prvi pogodak za goste zabio je hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

Španjolci i Englezi su imali priliku pobjedom osigurati prolaz, no utakmica je završila bez pobjednika, pa će odluka o putniku u osminu finala pasti u zadnjem kolu. Valencija je bila bliža pobjedi, no Maxi Gomez i Rodrigo su promašivali nemoguće.

Domaćin je stigao do vodstva u 40. minuti golom Carlosa Solera, no samo minutu kasnije izjednačio je Mateo Kovačić lijepim udarcem sa 20 metara. Ovim pogotkom Kovačić je prekinuo niz od ...

24. travanj 2024 13:38