Strani nogometimali sve u svojim rukama

Dramatičan remi u Kijevu: domaćin kod kuće propustio priliku za plasman u šesnaestinu i to protiv otpisane momčadi

12. prosinca 2019. - 23:37

U skupini B gledali smo pravu dramu do posljednje minute, a tragičari su postali nogometaši kijevskog Dynama koji su kod kuće odigrali tek 1-1 protiv 'fenjeraša' Lugana.

U drugom susretu Malmo je na gostovanju pobijedio Kopenhagen sa 1-0 osvojivši prvo mjesto u skupini, ali dalje ide i danski sastav jer Dynamo nije uspio slaviti protiv Švicaraca.

Pobjedu Malmou donio je Papagiannopoulos zatresavši vlastitu mrežu u 77. minuti. Karlo Bartolec je za Kopenhagen igrao od 84. minute.

U drugom susretu Lugano je poveo u 45. minuti golom Aratorea, a izjednačio je Cigankov u četvrtoj minuti nadoknade. Josip Pivarić nije igrao za Dynamo.

Na kraju je Malmo osvojio prvo mjesto sa 11 bodova, Kopenhagen ide dalje kao drugi s devet bodova, dok Dynamo ima sedam bodova. Na začelju je Lugano s tr...

23. travanj 2024 16:41