Strani nogomet'Lisice' nakon penala

Poznat kvartet u borbi za Liga kup: Aston Villi se priključili Leicester i oba kluba iz Manchestera

19. prosinca 2019. - 00:49

Nakon Aston Ville plasman u polufinale engleskog nogometnog Liga kupa izborila su oba manchesterska kluba City i United, te Leicester City.

City, koji je branitelj naslova, je na gostovanju pobijedio trećeligaša Oxford United sa 3-1, Manchester United je na Old Traffiordu bio bolji od četvrtoligaša Colchester United sa 3-0, dok je Leicester City porazio Everton boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je susret završio 2-2.

Golove za "Građane" zabili su Joao Cancelo (22) i Raheem Sterling (50, 70), dok je za domaćine strijelac bio Matt Taylor (46).

United je tek u nastavku slomio Colchester United, a sva tri gola je zabio u razmaku od 10 minuta. Strijelci su bili Marcus Rashford (51), Ryan Jackson (56-ag) i Anthony Martial (61).

U najzanimljivijem susretu večeri Leicester je ...

19. travanj 2024 17:38