Strani nogometpremiership

United slavio kod Burnleyja i probio se na peto mjesto, Leicester prekinuo niz od dva poraza

29. prosinca 2019. - 09:34

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 20. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je kao gost svladao Burnley sa 2-0 (1-0).

United je do pobjede stigao pogocima u završnicama oba poluvremena, prvoga je postigao Martial (44), a drugoga Rashford (90+5).

S nova tri boda "crveni vragovi" su izbili na peto mjesto ljestvice sa 31 bodom, dok je Burnley 13. sa 24 boda.

Ranije u subotu zadnji Norwich je na svom stadionu protiv Mourinhovog Tottenhama odigrao 2-2, a strijelac vodećeg pogotka bio je Brođanin Mario Vrančić. Norwich je poveo u 18. minuti pogotkom Maria Vrančića, veznjaka rođenog u Slavonskom Brodu.

Izjednačenje Spursima donio je Christian Eriksen u 55. minuti iz slobodnog udarca. Domaćini su ponovno došli do prednosti, i to zahvaljujući autogolu Sergea Auriera (...

25. travanj 2024 19:38