Strani nogometchampionship

Ajayi zabio u obje mreže: Bilićev WBA četvrtu utakmicu bez pobjede, Leeds na vrhu zahvaljujući boljoj gol-razlici

1. siječnja 2020. - 23:14

West Bromwich Albion našeg trenera Slavena Bilića remizirao je kod kuće s Leedsom (1:1) u derbiju 26. kola Championshipa. Bio je to dvoboj uvjerljivo najboljih momčadi lige koje su bile bodovno poravnate, a na vrhu je ostao Leeds koji ima bolju gol-razliku. Oba je pogotka – jedan u Leedsovu, a drugi u svoju mrežu – postigao Nigerijac Semi Ajayi.

WBA je poveo u 2. minuti poslije gužve iz kornera, no u 52. minuti baš se od Ajayija lopta nesretno odbila nakon udarca Bamforda i završila iza leđa njegova vratara. U završnici susreta oba su sastava jurnula po sva tri boda, no možda je najpravednije što je završilo neodlučeno. Za Bilićevu je momčad Filip Krovinović igrao do 63. minute.

U posljednjih šest utakmica WBA ima samo jedan poraz, ali i tek jednu pobjedu.

23. travanj 2024 10:30