Tenisteniski atp i wta turnir na američkom 'cementu'

Đoković i Ivanovićeva osvojili Indian Wells

24. ožujka 2008. - 11:17

Dva sata trebala su Novaku Đokoviću da osvoji turnir u Indian Wellsu. Mardy Fish, najugodnije iznenađenje turnira i čovjek koji je u polufinalu elegantno kući poslao Federera, uspio je uzeti samo jedan set. Pobjedom 6:2, 5:7, 6:3 Novak je uzeo još jedan turnir, svoj drugi ove sezone nakon Australian Opena.

Srpska tenisačica Ana Ivanović osvajačica je 2.100 000 dolara vrijednog WTA turnira u Indian Wellsu, nakon što je u finalu bez većih poteškoća svladala Ruskinju Svetlanu Kuznjecovu 6:4,6:3. Ivanović je igrala bolje od svoje protivnice od samog početka, a za osvajanje prvog seta dovoljan joj je bio break pri rezultatu 4:4. U drugom setu, druga nositeljica Kuznjecova dala je sve od sebe kako bi zaustavila nadahnutu Beograđanku, no ništa joj nije uspjevalo. Ivanović je tri pu...

19. travanj 2024 15:18