ATP Madrid: Ljubičić ispao u kvalifikacijama

12. listopada 2008. - 18:37

Hrvatski tenisač Ivan Ljubičić poražen je u 2. kolu kvalifikacija ATP Masters turnira u Madridu. Bolji je od njega bio domaći tenisač Marcel Granollers sa 7-5, 7-5...

Ljubičić je na istom mjestu, prije tri godine, igrao finale, no ove godine više nije u takvoj poziciji, te je kroz kvalifikacije tražio put prema glavnom turniru.

Nakon pobjede protiv Australca Guccionea, uslijedio je poraz od 55. igrača na svijetu (šest pozicija slabiji od Ljubičića). Hrvatski tenisač je imao otvorenu priliku u ovom meču, posebno u prvom setu gdje je s breakom vodio 4-2 i servirao.

Tu prednost je ispustio, a potom je izgubio i set, dok se u drugom on našao u poziciji da spašava (taj put meč), te je kod 5-4 za Granollersa napravio break. Međutim, samo je produžio nakratko neizvjesnost jer j...

20. travanj 2024 13:27