Andy Murray ipak prejak za Marina Čilića

16. listopada 2008. - 17:52

Hrvatski tenisač Marin Čilić nije se uspio plasirati u četvrtfinale ATP teniskog turnira iz Masters serije u Madridu. Čilić je u dvoboju trećeg kola nakon skoro
dva sata igre izgubio od Britanca Andya Murraya 5:7, 6:7 (2).

Čilić je odlično otvorio meč, vrlo brzo je 'breaknuo' suparnika i potom kod vodstva 5:4 na svoj servis imao prednost 40:0 i tri set lopte. Nažalost, ispustio je priliku i Murray je izjednačio, a potom osvojio još dva gema i nakon 54 minute igre osvojio prvi set 7:5.

U drugom setu prvi je do 'breaka' došao Murray povevši 5:3. Međutim, Čilić je uzvratio i već u idućoj igri vratio izgubljeni servis. Kako više niti jedan igrač nije izgubio servis odluka je pala u trinaestoj igri. U "tiebreaku" je Murray daleko manje griješio i čak tri puta je oduzeo Marinu se...

20. travanj 2024 09:56