TenisWTA Wuhan

Pet pobjeda u pet dvoboja: Francuskinja zna kako s Lučić-Baroni

26. rujna 2016. - 16:56
luc00

Hrvatska tenisačica Mirjana Lučić-Baroni (WTA - 64.) nije se uspjela probiti do 2. kola bogatog WTA turnira u kineskom Wuhanu (nagradni fond 2,28 milijuna dolara), gdje ju je u ponedjeljak u prvom kolu svladala Francuskinja Caroline Garcia (WTA - 24.) sa 6-2, 6-4.

Bio je to peti dvoboj Lučić-Baroni s 22-godišnjom francuskom tenisačicom i njezin peti poraz, a već treći u ovoj godini. Garcia je napravila dva 'breaka' u prvom setu te spasila 0-40 i još dvije prednosti pri vodstvu 3-1, kad je naša iskusna tenisačica imala priliku za povratak.

Lučić-Baroni je u drugom setu uspjela triput oduzeti servis suparnici, ali je Garcia to isto napravila čak četiri puta na početnom udarcu hrvatske tenisačice te je nakon 70 minuta igre stigla do pobjede i 2. kola u kojem će joj suparnica biti...

20. travanj 2024 05:05