Karlović u drugom kolu Monte Carla, Ljubičić ispao od Đokovića

22. travnja 2008. - 17:10

Ivan Ljubičić se nije uspio plasirati u treće kolo ATP turnira u Monte Carlu. Bolji od našeg tenisača bio je Novak Đoković rezultatom 6:3, 6:3.

Susret je trajao 81 minutu, a Ljubičić nije uspijevao iskoristiti brojne "break prilike" na Đokovićev servis - od osam lopti za obrat Ljubičić je iskoristio samo jednu, dok je Đoković od pet prilika realizirao čak četiri. Ljubičića nije služio servis, imao je 56 posto prvoga servisa i samo dva asa, ali i četiri dvostruke pogreške.

Bio je ovo drugi meč Ljubičića i Đokovića, a treći tenisač svijeta se osvetio Ljubičiću za poraz na ATP turniru u Zagrebu 2006.

Ranije se u 2. kolo kvalificirao Ivo Karlović koji je izbacio Francuza Sebastiena Grosjeana. Francuski igrač je predao meč u trećem setu pri vodstvu Karlovića 4:...

16. travanj 2024 11:21