Tenisatp miami

Nakon velikog skalpa u 2. kolu, Ćorić nije uspio svladati Mannarina

28. ožujka 2017. - 00:16
coric key.JPG

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se uspio plasirati u 4. kolo velikog ATP turnira u Miamiju, njega je nakon dva sata i 39 minuta igre u 3. kolu svladao Francuz Adrian Mannarino sa 6-4, 2-6, 7-6 (3).

U dvoboju punom preokreta na kraju je kao pobjednik izašao 28-godišnji Francuz iako je propustio meč-loptu pri vodstvu 5-3.

Nakon što su i Ćortić i Mannarino u svojim drugim servis-gemovima u meču spasili po "break-loptu", oba igrača su izgubila svoj početni udarac kada su po treći puta servirali u susretu. Nažalost, Ćorić je kod rezultata 3-3 još jednom pokleknuo na svom servisu, a Francuz mu potom više nije dopustio povratak u prvi set.

Nakon gubitka prve dionice igre Ćorić se na nekoliko minuta povukao u svlačionicu gdje se uspio pribrati. U prvoj igri drugog seta izvukao ...

23. travanj 2024 06:44