Karlović, Čilić i Konjuh u četvrtfinalu s-Hertogenboscha

Piše H
15. lipnja 2017. - 19:13
2017-03-27T230201Z_241831355_NOCID_RTRMADP_3_TENNIS-MIAMI-OPEN.JPG

Hrvatski tenisač Marin Čilić, koji je prvi nositelj ATP turnira u s-Hertogenboschu, plasirao se je u četvrtfinale nakon što je u četvrtak u drugom kolu pobijedio Srbina Janka Tipsarevića sa 6-7 (6), 6-2, 6-4 poslije sat i 58 minuta igre.

Čilić je u prvom setu imao dvije prigode da ga okonča u svoju korist, prvo u četvrtom gemu, kada je kod 30-40 imao "break loptu", ali je propustio tu šansu, a potom u tie-breaku.

U odlučujućoj igri prvog seta Čilić je sa sa dva "mini-breaka" došao do vodstva 5-2 i imao je dva servisa da zakljuuči set. Nije uspio, ali kod 6-5 ponovno je servirao za set, i opet je promašio. Tipsarević je znao iskoristiti takve poklone i uzeo je prvi set.

U drugom setu Čilić je "ubacio u višu brzinu" i kod 2-2 napokon je došao do prvog "breaka" u meču. Pot...

18. travanj 2024 17:50