TenisGRAND SLAM

Ana Konjuh u trećem kolu Wimbledona, slijedi pravi ispit protiv osme nositeljice

5. srpnja 2017. - 17:31
hrvatska_ana_konjuh2

Hrvatska tenisačica Ana Konjuh plasirala se u srijedu u treće kolo teniskog Grand slam turnira u Wimbledonu nakon što je u drugom kolu sa 7-6(3), 2-6, 6-3 pobijedila Rumunjku Irinu Cameliu Begu poslije dva sata i 14 minuta igre.

U prvom, dosta izjednačenom setu, Konjuh uzima servis Rumunjki za 4-3, ali ga Begu odmah vraća. Hrvatska tenisačica kod 5-5 još jednom skoro gubi svoj servis, ali se vraća i na kraju dobija set u tie breaku.

U drugom setu setu Begu je sigurnija, uzima servis Dubrovkinji za 2-2 i nakon toga za 4-2 i na kraju dobija i set 6-2.

Konjuh otvara treći set breakom, ali Rumunjka odmah vraća svoj servis. No, Konjuh još jednom u ovom servisu uzima servis za 4-3. Nakon toga ima priliku za 5-3 jer vodi 40-0, ali je Begu stiže i dolazi na 30-40. Hrvatska tenisačica tada ...

23. travanj 2024 17:24