TenisTeniske paralele

Ide sve u parovima: Škugor i Inglot stigli do finala turnira u Budimpešti

26. travnja 2018. - 20:06
skugor_bautista2-050217-17

Hrvatski tenisač Franko Škugor u paru s Britancem Dominicom Inglotom plasirao se u polufinale ATP turnira u Budimpešti nakon što su u četvrtak u četvrtfinalu svladali Brazilca Marcela Demolinera i Meksikanca Santiaga Gonzaleza sa 6-4, 7-5.

U prvom setu dugo se čekalo na prvu priliku za "break", ona se ukazala tek u devetom gemu, a Inglot i Škugor su je uspjeli iskoristiti i potom na svoj servis dobiti set.

U drugom setu hrvatsko-britanski par češće je dolazio do prilika za oduzimanje servisa, prvu je imao već na startu seta, ali ju nije iskoristio. Potom su propustili iskoristiti dvije "break-lopte" u sedmom gemu i četiri u devetom gemu. No, kod rezultata 5-5 napokon su napravili "break" i nakon toga su na svojem servisu zaključili meč.

Inglot i Škugor u polufinalu će igrat...

19. travanj 2024 16:54